Moment especial al Rotary Club Costa Brava!

El passat dissabte el nostre Club va tenir l’honor de participar al sopar de benvinguda al President de Rotary Internacional, Gordon Mclnally, a l’Hotel Salles Ciutat del Prat amb motiu de la seva visita al Districte 2202.

Va ser una ocasió única per compartir experiències, somriures i, sobretot, la passió pel servei comunitari i els valors de Rotary.

Momento especial en el Rotary Club Costa Brava!

El pasado sábado nuestro Club tuvo el honor de participar en la cena de bienvenida al Presidente de Rotary Internacional, Gordon Mclnally, en el Hotel Salles Ciutat del Prat con motivo de su visita al Distrito 2202.

Fue una ocasión única para compartir experiencias, sonrisas y, sobre todo, la pasión por el servicio comunitario y los valores de Rotary.